Gwarancja fizyczna i prawna paliw EGH SA

Gwarancja jakości paliw – przeczytaj dlaczego wybrać markę Mikrostacje.pl

Spółka Ekopol Górnośląski Holding S. A. od lat dba o najwyższą jakość oferowanych produktów. Dlatego, sprzedawane przez nas paliwa płynne, magazynowane w krajowych bazach paliwowych, pochodzą tylko i wyłącznie z największych rafinerii na świecie. Współpracujemy z takimi koncernami jak: PKN Orlen, Lotos, BP czy Slovnaft.

 Gwarantujemy dostarczenie paliwa z terminalu do  klienta, najnowocześniejszym sprzętem technicznym, wyposażonym w system monitorowania przebytej trasy, z dodatkowo ubezpieczonym ładunkiem.

Bezpieczeństwo współpracy z EGH SA
najwyższa jakość paliw płynnych

Podczas każdej dostawy zostaje pobrana próbka rozjemcza, która zostaje zaplombowana przez naszego pracownika, a następnie pozostawiona u klienta. W razie jakichkolwiek wątpliwości, co do jakości, klient ma prawo udać się z przedstawicielem naszej firmy do laboratorium, w celu przeprowadzenia szczegółowego badania nad jakością dostarczonego przez naszą firmę paliwa. Każdorazowy odbiór paliw udokumentowany zostaje atestem oraz listem przewozowym, na których znajdują  się wszystkie wymagane parametry.

 

Powyższy proces gwarantuje klientowi otrzymanie paliwa spełniającego najwyższe światowe normy jakościowe.

Dodatkową gwarancją jakości, jaką dysponuje nasza firma jest gwarancja prawna. Oferowane przez naszą Spółkę paliwa płynne pochodzą w 100% z legalnych i opodatkowanych źródeł. Wprowadzone przez Ekopol zabezpieczenia prawne chronią dodatkowo naszych kontrahentów przed obowiązkiem solidarnej odpowiedzialności  za podatek VAT.

zabezpieczenie prawne paliw EGH SA
Dokumenty Spółki
Kliknij w wybraną ikonę aby otworzyć odnośnik lub dokument
Koncesja na dystrybucję paliw płynnych
Koncesja
Niezaleganie z tytułu ZUS
Niezaleganie ZUS
Niezaleganie względem Urzędu Skarbowego
Niezaleganie US
Zgłoszenie identyfikacyjne EGH SA
Zgłoszenie identyfikacyjne
Dokumenty REGON Ekopolu Górnośląskiego Holding SA
REGON
Dokumenty KRS Ekopolu Górnośląskiego Holding SA
KRS