Hurtowa sprzedaż paliw płynnych

z dostawą do klienta
lub odbiorem własnym

Ekopol Górnośląski Holding SA, dzięki swojej ugruntowanej pozycji na rynku paliw płynnych oraz współpracą z największymi koncernami i terminalami paliwowymi w kraju, umożliwia swoim klientom nie tylko odbiór hurtowych ilości paliw płynnych za pośrednictwem dostawy cysterną, ale również odbiór własny z wybranego terminala paliwowego (oferta dla przedsiębiorstw posiadających własne autocysterny).

 

 

jakość i bezpieczeństwo współpracy

Niezależnie czy wybierzesz dostawę czy odbiór własny, benzynę lub olej napędowy. Współpracując z Ekopolem Górnośląskim Holding SA możesz być pewien najwyższej jakości produktu oraz zabezpieczenia fizycznego paliwa (przy każdej dostawie otrzymujesz próbkę rozjemczą bezpośrednio z cysterny) oraz prawną paliw (posiadamy wszelkie możliwe dokumenty potwierdzające legalność naszych paliw). Dostawy realizujemy 24/7 a droga Twojego paliwa jest stale monitorowana GPS.

Dostawy paliwa autocysterną

Mamy do dyspozycji ponad 400 cystern na terenie całego kraju, dzięki temu gwarantujemy że paliwo zawsze będzie u Ciebie na czas.

Odbiór własny z wybranego terminala

Dysponujesz własną autocysterną ? Lub również jesteś dystrybutorem paliw. Umożliwimy Ci odbiór własny paliw EGH SA bezpośrednio z terminala paliwowego położonego najbliżej Twojej firmy.

Gwarancja fizyczna i prawna produktów

Przeczytaj dlaczego wybierając Ekopol Górnośląski Holding SA wybierasz najwyższą jakość produktu i pełne zabezpieczenie prawne.

bądź na bieżąco z hurtowymi cenami paliw EGH SA

Ceny paliw EGH SA aktualizowane są codziennie i publikowane na portalu branżowym e-petrol.pl

Mapa posadowienia zbiorników na paliwa płynne

pora roku a paliwa

Produkty Ekopolu Górnośląskiego Holding SA rafinowane są ze starannie dobranych komponentów, których jakość kontrolowana jest na wszystkich etapach produkcji. Paliwa zawierają pakiet dodatków uszlachetniających o właściwościach przeciwkorozyjnych i biobójczych, demulgujących oraz przeciwpiennych, poprawiających smarność i odporność na utlenianie, a także zmniejszającym zadymienie spalin. Dzięki zawartości detergentów utrzymuje czystość wtryskiwaczy i całego układu paliwowego.

Olej napędowy ze względu na właściwości niskotemperaturowe (temperaturę zablokowania zimnego filtru – CFPP) dzieli sięna trzy gatunki – B, D i F. Odpowiadają one paliwom klimatu umiarkowanego:

  • Gatunek B o CFPP nie wyższej niż 0 oC, stosowany w okresie letnim – od 16 kwietnia do 30 września.
  • Gatunek D o CFPP nie wyższej niż -10 oC, stosowany w okresie przejściowym – od 1 marca do 15 kwietnia i od 1 października do 15 listopada.
  • Gatunek F o CFPP nie wyższej niż -20 oC., stosowany w okresie zimowym – od 16 listopada do końca lutego.

Zadzwoń pod 32 389 25 79 lub napisz na mikrostacje@eg.com.pl

a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

nasza flota

Profesjonalna obsługa dbająca o terminowość i jakość dostaw, ponad 400 pojazdów do dyspozycji na terenie całego kraju oraz najwyższej jakości produkty zaowocowały współpracą z największymi przedsiębiorstwami w kraju z branż takich jak budowlana, transportowa, komunalna, przemysłu ciężkiego i wielu innych. Dołącz do ponad 17 000 zadowolonych klientów Ekopolu Górnośląskiego Holding SA  takich jak Tauron, Veolia, Kopex, JSW SA czy Grupa Azoty. Nie zapominamy również o klientach indywidualnych, małych firmach oraz gospodarstwach rolnych, oferując dostawy na terenie całego kraju już od 3000 litrów ON (mniejszy wolumen dostaw możliwy jest na terenie woj. śląskiego).

Czym jest EG SENT ? To informatyczny system, bazujący na technologii GPS, śledzący w czasie rzeczywistym drogę Twojego paliwa z terminala, aż do Twojego zbiornika oraz wypełniający automatycznie obowiązki wynikające z wprowadzenia dokumentu SENT oraz platformy PUESC. EG SENT powstał z myślą zarówno o kliencie końcowym (odbiorcy paliwa) jak i przedsiębiorstwom realizującym dostawy paliw.

– Jako końcowy odbiorca paliwa, uzyskujesz dostęp do automatycznej informacji online o Twoim paliwie, godzinie wyjazdu cysterny, przewidywanym czasie dostawy oraz pozycji GPS pojazdu w czasie rzeczywistym.

– Jako przedsiębiorstwo realizujące dostawy paliw, EG SENT kompleksowo i automatycznie wypełnia za Ciebie obowiązki wynikające z SENT, a Ty masz pełną kontrolę nad realizacją zamówień.

Zadzwoń pod 32 389 25 79 i zapytaj naszego przedstawiciela, co zyskujesz korzystając z EG SENT.

 

kontakt
już tylko krok dzieli cię od oszczędzania

Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Dostawy paliw – 32 389 25 79

Odbiór własny – 724 210 051
mikrostacje@eg.com.pl