Serwis zbiorników 24/7

Podstawą sukcesu technologii Mikrostacje.pl jest między innymi szybki i sprawny serwis zbiorników, zarówno tych z prostymi układami dystrybucyjnymi jak i wyposażonymi w zaawansowane systemy zarządzania, takie jak moduł MS Prime. Jako holding dystrybuujący paliwa płynne oraz wyroby hutnicze wiemy jak ważna jest ciągłość pracy maszyn i pojazdów. Dlatego postawiliśmy sobie cel stworzenia serwisu gotowego do pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nie tylko zbiorniki Mikrostacje.pl

Oferujemy usługi serwisowania wszystkich dwupłaszczowych zbiorników do magazynowania oleju napędowego, niezależnie od producenta.

Jeżeli masz wątpliwości czy Twój zbiornik można naprawić lub zmodernizować, skontaktuj się z nami pod numerem 32 389 25 54. Przygotujemy dla Ciebie darmową, indywidualną wycenę. 

 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Oferujemy naprawy bieżące, wymianę oraz regenerację podzespołów zarówno w okresie trwania gwarancji jak i po jej wygaśnięciu. Stosujemy wyłącznie markowej jakości podzespoły oraz udzielamy gwarancji po wykonanej usłudze.

Kalibracje i czyszczenie

Prawidłowa eksploatacja wymaga regularnego czyszczenia zbiornika, w szczególności przed i po sezonie zimowym, gdy następuje zmiana rodzaju dostarczanego przez dostawców oleju napędowego. Czyszczenie zapewnia nie tylko bezproblemową pracę maszyn i pojazdów (usuwanie osadów z dna zbiornika) ale również zabezpiecza układ dystrybucyjny przed uszkodzeniem.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w zakresie serwisowania zbiorników oraz odpowiedni sprzęt, oferujemy również usługę kalibracji układu dystrybucyjnego, poprawiając precyzję wydawania paliwa.

 

Modernizacje i doposażenie

Marka Mikrostacje.pl, jako lider wśród systemów zarządzania i dystrybucji paliw płynnych, oferuje modernizacje oraz doposażanie dowolnego zbiornika w system zarządzania MS Prime, zarówno bezpośrednio (montując urządzenie w zbiorniku), jak i pośrednio – montując wolnostojący dystrybutor Mikrostacje.pl. 

Więcej o module MS Prime możesz przeczytać TUTAJ

 

 

 

Zbiorniki z modułem zarządzania

Połączenie zbiorników

W ofercie serwisu Mikrostacje.pl znajduje się również usługa podłączenie kilku zbiorników do jednego układu dystrybucyjnego. Dzięki temu możesz wygodniej korzystać ze swoich zbiorników oraz oszczędzasz – nie musisz wyposażyć każdego zbiornika w osobny układ wydawczy.

Jesteś już Klientem marki Mikrostacje.pl i pragniesz zgłosić serwis lub awarię zbiornika ? Skontaktuj się z nami:

Od Pon. do Pt. w godzinach od 8:00 do 16:00 – tel. 32 389 25 54

Od Pon. do Pt. w godzinach od 16:00 do 8:00 oraz w soboty i niedziele – kom. 607 868 855

Wiadomość email 24/7 – serwis.techniczny@eg.com.pl

Masz zbiornik innego producenta i interesuje Cię serwis lub instalacja systemu zarządzania ?

Od Pon. do Pt. w godzinach od 8:00 do 16:00 – tel. 32 389 25 79

Wiadomość email 24/7 – paliwa@eg.com.pl

Zadzwoń i poznaj szczegóły oferty

Moduł mikrostacje do zarzadzania i monitorowania paliwa - serwis oraz modernizacje zbiornikówSystem zarządzania Mikrostacje.pl otwiera możliwość modernizacji każdego zbiornika tak abyś miał pełną kontrolę nad dystrybucją i monitorowaniem paliwa.
Liczniki cyfrowe do zbiorników na ONNajnowocześniejsze liczniki cyfrowe pozwalające na monitorowanie zużycia paliwa.
liczniki mechaniczne do zbiorników na ONWytrzymałe i łatwe w montażu klasyczne liczniki analogowe do kontrolowania tankowań.
Pistolety mechaniczne i automatyczne do paliwaStandardowe akcesoria do dystrybucji paliw płynnych m.in pistolety automatyczne o różnej przepustowości, węże paliwowe.
Filtry paliwaFiltry oraz separatory dbające o najwyższą jakość tankowanego paliwa oraz usuwające niebezpieczne zanieczyszczenia.
Pulsery - serwis i montaż urządzeń mierzących przepływ paliwaPompy oraz urządzenia monitorujące i wspomagające dokładność tankowań.
Gotowe proste systemy dystrybucyjne do ONW pełni funkcjonalne proste dystrybutory do umieszczenia na większość typów zbiorników.
Maty wychwytujące zwiększające bezpieczeństwo i higienę pracy ze zbiornikami na ONAkcesoria zwiększające bezpieczeństwo, higienę i ekologię pracy. Maty wychwytujące, palety do beczek i inne.
Systemy alarmujące oraz czujniki do zbiorników na paliwaSystemy czujników oraz alarmy do zwiększenia bezpieczeństwa pracy. Systemy przeciwprzelewowe, czujniki poziomu paliwa, sygnalizatory wycieku.
Powrót na stronę Mikrostacje.pl