gwarancyjny i pogwarancyjny

serwis zbiorników
do magazynowania on

Mikrostacje.pl to nie tylko zbiorniki na olej napędowy i systemy zarządzania i dystrybucji ON ale również profesjonalna obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna zbiorników dwupłaszczowych. Szukasz fachowców w zakresie napraw, modernizacji i czyszczenia ? wybierz serwis Mikrostacje.pl – również w przypadku zbiorników innych producentów

Na skróty:

Wybierz serwis mikrostacje.pl

Niezależnie czy posiadasz dwupłaszczowy zbiornik do magazynowania oleju napędowego marki Mikrostacje.pl lub innego producenta, nasz serwis podoła wszelkim naprawom i konserwacji Twojego urządzenia. Dodatkowo, oferujemy możliwość modernizacji zbiorników i doposażenia ich w moduł zarządzania i dystrybucji paliwa MS Prime.

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm

Sprzedaż i obsługa dwupłaszczowych zbiorników do magazynowania oleju napędowego jest jedną z podstawowych branż marki Mikrostacje.pl, to naturalnie wymagało utworzenie własnego, rozbudowanego serwisu technicznego i informatycznego. Wybierając nasz serwis, wybierasz doświadczonych fachowców.

R

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Oferujemy naprawy bieżące, wymianę oraz regenerację podzespołów zarówno w okresie trwania gwarancji jak i po jej wygaśnięciu. Stosujemy wyłącznie markowej jakości podzespoły oraz udzielamy gwarancji po wykonanej usłudze.

Kalibracje i czyszczenie

Prawidłowa eksploatacja wymaga regularnego czyszczenia zbiornika, w szczególności przed i po sezonie zimowym, gdy następuje zmiana rodzaju dostarczanego przez dostawców oleju napędowego. Czyszczenie zapewnia nie tylko bezproblemową pracę maszyn i pojazdów (usuwanie osadów z dna zbiornika) ale również zabezpiecza układ dystrybucyjny przed uszkodzeniem.

Modernizacje i doposażenie

Marka Mikrostacje.pl, jako lider wśród systemów zarządzania i dystrybucji paliw płynnych, oferuje modernizacje oraz doposażanie dowolnego zbiornika w system zarządzania MS Prime, zarówno bezpośrednio (montując urządzenie w zbiorniku), jak i pośrednio – montując wolnostojący dystrybutor Mikrostacje.pl.

/

Łączenie zbiorników

W ofercie serwisu Mikrostacje.pl znajduje się również usługa podłączenie kilku zbiorników do jednego układu dystrybucyjnego. Dzięki temu możesz wygodniej korzystać ze swoich zbiorników oraz oszczędzasz – nie musisz wyposażyć każdego zbiornika w osobny układ wydawczy.

Tylko markowe podzespoły

Realizujemy naprawy, regenerację i modernizacje z użyciem wyłącznie markowych podzespołów wysokiej jakości a na usługi serwisowe udzielamy gwarancji. Dzięki temu możesz być pewien że Twój zbiornik pozostanie w doskonałym stanie.

gotowość 24 / 7

Zarówno serwis techniczny jak i informatyczny marki Mikrostacje.pl prowadzi całodobowe dyżury, zapewniając wsparcie serwisowe w dowolnym momencie, nawet w niedziele i święta. Nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju, reagując niezwłocznie na zgłoszenie awarii.

Mapa posadowienia zbiorników na paliwa płynne

Układ z licznikiem mechanicznym, cyfrowym, a może z systemem zarządzania ?

Wbrew pozorom dwupłaszczowy zbiornik do magazynowania oleju napędowego można doposażyć lub zmodernizować na wiele sposobów, znacznie zwiększając efektywność jego pracy. Wydajniejsze pompy paliwa, układy filtrujące, pulsery, zwijadła na węże paliwowe oraz wiele innych komponentów może wyraźnie poprawić nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo pracy z Twoim zbiornikiem.

 

Zadzwoń pod 32 389 25 79 lub napisz na mikrostacje@eg.com.pl

a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania na temat możliwości modernizacji danego układu dystrybucyjnego.

Czyszczenie i kalibracja

Niezależnie od wybranego dostawcy oraz rodzaju magazynowanego oleju napędowego, z czasem naturalnym zjawiskiem jest wytrącanie się osadów. W okresie jesienno zimowym może również dojść do wytrącenia się parafiny z paliwa, co jest szczególnie niebezpiecznym zjawiskiem zarówno, dla układu dystrybucyjnego zbiornika, jak i tankowanych pojazdów. Aby utrzymać układ wydawczy w nienagannym stanie, realizujemy usługi czyszczenia zbiorników, wymiany filtrów oraz kalibracji pomp.

Interwały serwisowe dla naziemnych zbiorników dwupłaszczowych na ON wynoszą:

– 1 x rok – Kalibracja układu oraz czyszczenie zbiornika wewnętrznego (co najmniej 1 w roku w zależności od lokalizacji zbiornika oraz ilości przepompowanego paliwa),

– 2 x rok – Wymiana filtra ON w układzie dystrybucyjnym oraz okresowy przegląd i konserwacja zbiornika.

 Wymiana filtrów oraz konserwacja związana jest z wprowadzaniem na rynek oleju napędowego „przejściowego”, przed oraz po okresie zimowym (zwiększona odporność na zamarzanie w niskich temp.). Okresy przejściowe w Polsce ustalone są odgórnie i dotyczą wszystkich dostawców hurtowych oraz stacji paliw. Trwają:

– przejście z paliwa letniego na zimowe – od 1 do 31 października,

– przejście z paliwa zimowego na letnie – od 1 marca do 30 kwietnia,

– okres letni – od 1 maja do 30 września,

– okres zimowy – od 1 listopada do 28 lutego.

Dlatego to w tych okresach rekomendujemy zarezerwować termin serwisowania swojego zbiornika. Oferujemy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, zarówno zbiorników Mikrostacje.pl jak i innych producentów.

Przykładowe realizacje

Naprawy, regeneracje, doposażenie oraz montaż systemów zarządzania – niezależnie od producenta Twojego zbiornika na ON.

Chcesz być w 100% pewien że Twój zbiornik jest w idealnej kondycji ? Wybierz system zarządzania dystrybucją paliw MS Prime, będący nośnikiem technologii Mikrostacje.pl. Dzięki funkcjonalności zdalnej telemetrii zbiornik może automatycznie wysłać nam powiadomienie o ewentualnej awarii i konieczności wezwania serwisu. Ty również dzięki bezprzewodowej transmisji danych możesz otrzymać takie powiadomienie w formie wiadomości email lub sms. Więcej o module zarządzania MS Prime możesz przeczytać TUTAJ

przejrzyste warunki i bezproblemowa współpraca

Żadnych ukrytych kosztów, kruczków i warunków. Nasze gwarancyjne i pogwarancyjne usługi serwisowe są proste i przejrzyste niezależnie od tego czy jesteś również klientem marki Mikrostacje.pl.

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz poznać dokładną wycenę czynności serwisowych w Twoim zbiorniku.

interesują Cię warunki współpracy ?

zadzwoń: 32 389 25 79

jesteś klientem mikrostacje.pl ?

serwis techniczny: 32 389 25 54

serwis informatyczny: 32 389 25 51
mikrostacje@eg.com.pl