O NAS

Hurtownia paliw płynnych Ekopol Oil wraz z marką Mikrostacje.pl, wchodzi w skład Spółki Ekopol Górnośląski Holding SA (EGH SA), przedsiębiorstwa, którego korzenie na rynku paliw płynnych sięgają 1989 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy w zakresie pojemności magazynowych z najnowocześniejszym terminalem paliwowym w południowej Polsce – Tanquid Radzionków oraz PERN Rejowiec, Ekopol Oil oferuje sprzedaż paliw płynnych z odbiorem własną autocysterną.

Odbiór paliw płynnych z terminala Tanquid Radzionków
Bezpieczeństwo prawne i fizyczne dostaw paliw

Bezpieczeństwo współpracy

Będąc częścią renomowanej Spółki EGH SA, Ekopol Oil zapewnia nie tylko najwyższą jakość oferowanych paliw, ale również pełne bezpieczeństwo prawne. Odbiór własny paliw oferujemy z terminali:

– Tanquid Radzionków

– PERN Rejowiec

 

Oferta aktualizowana codziennie

Poprzez kontakt z naszym przedstawicielem i zapisanie się do newslettera Ekopol Oil, otrzymujesz codzienne automatyczne powiadomienie o aktualnej cenie paliwa.

 

Zapisz się do newslettera Ekopol Oil
Zostań klientem hurtowni paliw Ekopol Oil

Dołącz do klientów Ekopol Oil

Współpraca w zakresie paliw płynnych Ekopol Oil, została sprawdzona przez grono zadowolonych klientów. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, aby otrzymać dodatkowe informacje, uzyskać dostęp do przykładowych dokumentów oraz otrzymać pierwszą ofertę na odbiór paliw płynnych.

 

Jak przebiega zamówienie paliwa ?

Jak zamawiać paliwa z odbiorem własnym

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapisania się do newslettera.

Andrzej M. Piecuch – tel. 724 210 051

email: andrzejmaciej.piecuch@eg.com.pl