hurtowa sprzedaż paliw płynnych

własny odbiór paliw
bezpośrednio z terminala

Dla przedsiębiorstw posiadających własne autocysterny do przewozu paliw płynnych oferujemy możliwość zakupu hurtowego paliw płynnych z odbiorem własnym.

 

odbiór własny paliw

Nie musisz być dostawcą paliw aby móc samemu odbierać olej napędowy czy benzyny bezpośrednio z terminala paliwowego. Wystarczy że posiadasz odpowiednią autocysternę oraz wymagane upoważnienia. Pomożemy Ci przejść przez procedury administracyjne abyś mógł korzystać z zalet i korzyści wynikających z odbioru własnego.

Jesteś niezależny od dostawców

Odbierając samodzielnie paliwa płynne to Ty decydujesz kiedy odbierasz paliwo, unikasz w ten sposób nieterminowych dostawców i opóźnień. Wystarczy krótki telefon a paliwo już czeka na odbiór.

Atrakcyjne ceny

Hurtowy odbiór paliw otwiera możliwość otrzymywania atrakcyjnych rabatów w porównaniu do sprzedaży detalicznej lub dostaw realizowanych przez firmy zewnętrzne.

Bezpieczeństwo prawne

Wybierając Ekopol Górnośląski Holding wybierasz paliwo w 100% zabezpieczone prawnie. Możesz być pewien że odbierany produkt pochodzi z legalnego źródła.

Z

Najwyższa jakość

Odbiór paliwa bezpośrednio z terminala oznacza odbiór produktu najwyższej, regularnie kontrolowanej jakości.

w

Oferta aktualizowana codziennie

Codziennie otrzymasz automatyczne powiadomienie o naszych aktualnych cenach paliw dzięki czemu zawsze jesteś na bieżąco.

Ekspresowa obsługa i realizacja

Zamówienie produktu zajmuje moment a nasz dział obsługi natychmiastowo zarezerwuje dla Ciebie paliwo do odbioru.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Ekopol Oil jest wydziałem Ekopolu Górnośląskiego Holding SA, przedsiębiorstwa działającego na krajowym rynku od 1989 roku, notowanego na giełdzie papierów wartościowych New Connect. Dzięki temu możesz być pewny profesjonalnej i fachowej obsługi. Skontaktuj się nami i wkrocz w świat hurtowych odbiorów paliw płynnych razem z EGH SA.

 

Mapa posadowienia zbiorników na paliwa płynne

Jak wygląda procedura zamówienia paliwa egh sa ?

To nic prostszego, poprowadzimy Cię krok po kroku przez wszystkie etapy zamówienia oraz pomożemy w realizacji wszystkich przepisów prawnych związanych z odbiorem oraz transportem paliw płynnych.

Zadzwoń pod 724 210 051 lub napisz na andrzejmaciej.piecuch@eg.com.pl

a odpowiemy na wszystkie pytania związane z odbiorem własnym paliw.

Współpracujemy z fachowcami

Dzięki naszej ugruntowanej pozycji na rynku, współpracujemy z największymi koncernami oraz terminalami paliwowymi w kraju. To gwarancja najwyższej jakości i bezproblemowej pracy Twoich pojazdów, zasilanych naszymi paliwami.

Głównym terminalem paliwowym z jakim współpracujemy jest najnowocześniejsza baza paliw w południowej Polsce – Tanquid Radzionków. Klikając w powyższy odnośnik możesz podejrzeć w czasie rzeczywistym ile cystern aktualnie oczekuje na odbiór.

przejrzyste warunki i bezproblemowa współpraca

Bez kruczków, ukrytych zapisów i podobnych – tak wygląda współpraca z Ekopolem Górnośląskim Holding SA. Naszą współpracę opieramy na krótkiej i niezobowiązującej umowie, wypełniając jedynie założenia prawne obowiązkowe w kraju. Do do Ciebie należy ostateczna decyzja którą ofertę cenową wybierasz konkretnego dnia.

kontakt
już tylko krok dzieli cię od oszczędzania

Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania