Zdalne zarządzanie gospodarką paliwową w przedsiębiorstwie

system mikrostacje.pl
z modułem zarządzania ms prime

System zarządznia Mikrostacje.pl wraz z jego sercem, modułem zarządzania MS Prime, montowanym w zbiornikach do magazynowania oleju napędowego jest flagowym produktem naszej marki. System służy do zdalnego monitorowania gospodarki paliwowej w firmie, w pełni online, 24/7. Technologia jest naszym w pełni autorskim projektem, powstałym w wyniku 32 lat działalności naszego przedsiębiorstwa na rynku paliw płynnych i technologii zarządzania.

Na skróty:

zalety i powstanie naszego systemu

Wszystkie funkcjonalności zostały zaprojektowane i dostosowane w oparciu nie tylko o wieloletnie doświadczenie na rynku paliw płynnych i systemów zarządzania ale również o opinie i uwagi naszych klientów działających w branżach takich jak: budowlana, przemysł ciężki, usługi komunalne, transport i wiele innych. Dzięki temu system nie tylko spełnia swoje zadanie w najbardziej wymagających przedsiębiorstwach ale również może zostać dostosowany indywidualnie do Twoich potrzeb. W skrócie, co możesz zyskać dzięki technologii Mikrostacje.pl ?

Bezobsługowy pobór paliwa / identyfikacja kierowców i pojazdów

System, poprzez moduł MS Prime identyfikuje konkretnych kierowców i pojazdy, weryfikując ich uprawnienia do poboru paliwa ze zbiornika. Dzięki temu nikt niepowołany nie wytankuje paliwa a Ty masz kontrolę kto, kiedy oraz ile litrów pobrał.

Weryfikacja spalania oraz przebiegu pojazdów w Twojej firmie

Moduł zbiera i przelicza informacje o ilości paliwa tankowanego do poszczególnych pojazdów, wymagając również od osoby tankującej podania stanu licznika km/mth. Jeżeli podczas automatycznej analizy dojdzie do odstępstwa od ustalonych norm, zostaniesz o tym poinformowany.

Możliwość wyłączenia podglądu pobieranego paliwa i ustalenia ram czasowych

System domyślnie informuje kierowcę ile litrów tankuje, możesz jednak zdalnie wyłączyć taką opcję aby kierowcy tankowali zawsze „pod korek”, utrudniając nadużycia na spalaniu pojazdów oraz ustalić ramy czasowe możliwości tankowania – np. blokując możliwość tankowania po godzinach pracy firmy.

s

Alarmowanie o nadużyciu lub wycieku

Moduł cały czas czuwa nad ilością paliwa w Twoim zbiorniku. Jeżeli dojdzie do wycieku paliwa lub próby niepowołanego poboru ON z pominięciem systemu, zostaniesz o tym niezwłocznie poinformowany w czasie rzeczywistym.

W pełni bezprzewodowa i bezpieczna komunikacja

System mikrostacje.pl to koniec ze skomplikowanymi instalacjami, dodatkowym oprogramowaniem czy dedykowanymi urządzeniami. Wszystkie dane wysyłane są bezprzewodowo a Ty masz do nich dostęp z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu (komputer, smartfon itp.)

Wszystkie informacje analizowane i raportowane automatycznie

Wszystkie raporty i analizy generowane są automatycznie i przesyłane na indywidualny internetowy portal klienta. Po Twojej stronie pozostaje jedynie jedno kliknięcie aby utworzyć wymagane zostawienia, karty drogowe, raporty tankowań i inne.

internetowy portal klienta

Zobacz powyższą prezentację i poznaj podstawowe raporty które możesz wygenerować posiadając w swoim zbiorniku moduł zarządzania MS Prime. Portal dostępny jest online 24 / 7 z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do internetu i przeglądarkę www – bez dodatkowego oprogramowania czy osprzętu.Przedstawione zestawienia to nie wszystko, kompleksową prezentację systemu możesz uzyskać kontaktując się z naszym przedstawicielem i umawiając się spotkanie w Twojej siedzibie, naszej centrali lub zdalnie.

Poniżej więcej funkcjonalności jakie z których możesz skorzystać wybierając Mikrostacje.pl

załadunki i tankowania

moje zbiorniki

bilans i analiza stanu paliwa

importowanie danych

raporty wg. kierowców

raporty wg. pojazdów

raporty wg. norm

zestawienia danych

sumaryczne analizy

tankowania w 15 st. celsjusza

Mapa posadowienia zbiorników na paliwa płynne

tankowanie ze zbiornika wyposażonego w moduł MS prime

To nic prostszego, moduł przeprowadza krok po kroku użytkownika podczas procesu tankowania, wymagając od niego jedynie przyłożenia swojej karty RFID (identyfikacja osoby) oraz klucza zbliżeniowego (identyfikacja pojazdu). Opcjonalnie, wpisywany jest również stan przebiegu km/mth.

Po weryfikacji danych, moduł wysyła je natychmiastowo na internetowy portal klienta marki Mikrostacje.pl

 

Zadzwoń pod 32 389 25 79 lub napisz na mikrostacje@eg.com.pl

a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Przykładowe realizacje

Dołącz do ponad 17 000 zadowolonych klientów marki Mikrostacje.pl. Dzięki naszemu profesjonalizmowi oraz najwyższej jakości produktów współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami w kraju, takimi jak Tauron, Grupa Azoty, JSW SA, Hyundai, Kia, Veolia, Kopex oraz liczne firmy komunalne i budowlane.

Nie zapominamy również o klientach indywidualnych oraz gospodarstwach rolnych.

O poufność zebranych informacji dba profesjonalnie szyfrowanie i zabezpieczenie danych wzorowane na bankach. Dodatkowo, na życzenie klienta, informacje mogą być magazynowane na zewnętrznych serwerach. Zapytaj naszego przedstawiciela o szczegóły.

przejrzyste warunki i bezproblemowa współpraca

Wszystkie powyższe czynniki składają się na sukces naszych zbiorników na rynku. Nasza autorska, opatentowana technologia codziennie obsługuje tysiące klientów biznesowych i indywidualnych a dzięki najwyższej jakości obsłudze, ich paliwo pozostaje bezpieczne. Naszych klientów przeprowadzamy przez wszystkie etapy zakupu i użytkowania systemu a po Twojej stronie pozostaje jedynie skorzystać z poniższego kontaktu do naszych specjalistów.

kontakt
już tylko krok dzieli cię od oszczędzania

Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

32 389 25 79
mikrostacje@eg.com.pl