modernizacje i doposażenie zbiorników

dystrybutory wolnostojące
na adblue oraz ON

W przypadku, gdy Twój zbiornik nie pozwala na bezpośredni montaż modułu MS Prime do zarządzania gospodarką paliwową (na przykład zbiorniki metalowe czy podziemne), stosujemy dystrybutory wolnostojące WDM-1 oraz WDM-2, pozwalające na wygodne użytkowanie i korzystanie z funkcjonalności systemu Mikrostacje.pl.

Na skróty:

Zalety naszych dystrybutorów

W odróżnieniu od systemów zarządzania innych producentów na rynku, nasz moduł MS Prime możemy zamontować w praktycznie dowolnym zbiorniku do magazynowania paliw płynnych. Niezależnie czy chcesz zmodernizować instalację na ON, AdBlue czy benzynę, mamy rozwiązanie spełniające Twoje wymagania.

Wytrzymała budowa i stabilność

Urządzenia wykonane są ze stali ocynkowanej a drzwi zamykane są na klucz. Chroni to układ dystrybucyjny nie tylko przed uszkodzeniem ale również przed nadużyciami.

+

Mobilność i elastyczność

Dzięki instalacji urządzenia możesz przenieść układ dystrybucyjny w praktycznie dowolne, wygodniejsze do użytkowania miejsce, bez zmiany miejsca posadowienia zbiornika.

d

Indywidualna konfiguracja

Dystrybutor może zostać wyposażony w układ o większej wydajności oraz/lub lepszej efektywności filtrowania. Instalacja pozwala również na korzystanie ze zbiornika w momencie gdy np. Twój układ dystrybucyjny został uszkodzony lub brakuje do niego części.

Połączenie kilku układów dystrybucyjnych

Nasze dystrybutory pozwalają na połączenie kilku zbiorników do magazynowania paliw do jednego układu dystrybucyjnego, ograniczając Twoje koszty utrzymania oraz serwisowania zbiorników.

Łatwość i wygoda napraw

Stosujemy wyłącznie markowe, sprawdzone komponenty a wyprowadzenie układu dystrybucyjnego na zewnątrz zbiornika znacząco ułatwia jego ewentualną naprawę i serwisowanie.

Z

Nie tylko ON

Dystrybutory mogą zostać dostosowane do obsługi wielu typów paliw płynnych oraz substancji chemicznych. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i zapytaj o indywidualne rozwiązanie dla Ciebie.

Moduł MS Prime, układ cyfrowy, a może indywidualna konfiguracja ?

Jesteśmy gotowi na dowolne, indywidualne wymagania naszych klientów, nie tylko w zakresie modernizacji, ale również w kwestii serwisowania urządzeń do magazynowania i dystrybucji oleju napędowego i innych (o serwisie możesz przeczytać więcej TUTAJ).

Jeżeli posiadasz nietypowy zbiornik, instalację podziemną lub podobne, skontaktuj się z naszym przedstawicielem w celu niezobowiązującego spotkania na którym otrzymasz indywidualną ofertę oraz porady, jak maksymalnie efektywnie wykorzystać Twoje już istniejące rozwiązania i urządzenia, bez niepotrzebnych inwestycji i dodatkowych kosztów. 

  Mapa posadowienia zbiorników na paliwa płynne

  Znacznie więcej niż dystrybutor

  Decydując się na flagowe rozwiązanie marki Mikrostacje.pl – dystrybutor wolnostojący wyposażony w moduł zarządzania MS Prime – wybierasz kompleksowe zarządzanie i kontrolę nad Twoim paliwem (lub innymi magazynowanymi płynami). Zastosowanie tego urządzenia umożliwia zastosowanie czujników rzeczywistego poziomu paliwa który 24/7 czuwa nad faktycznym stanem cieczy w zbiorniku i porównuje go ze stanem matematycznym, podawanym przez Twoich pracowników czy kierowców.

   

  Zadzwoń pod 32 389 25 79 lub napisz na mikrostacje@eg.com.pl

  a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące tego rozwiązania.

  Przykładowe realizacje

  Dołącz do ponad 17 000 zadowolonych klientów marki Mikrostacje.pl. Dzięki naszemu profesjonalizmowi oraz najwyższej jakości produktów współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami w kraju, takimi jak Tauron, Grupa Azoty, JSW SA, Hyundai, Kia, Veolia, Kopex oraz liczne firmy komunalne i budowlane.

  Nie zapominamy również o klientach indywidualnych oraz gospodarstwach rolnych.

  System zarządzania paliwem

  Nasze dystrybutory można połączyć z systemem zarządzania MS Prime, zmieniając zbiornik w pełni funkcjonalną Mikrostację pozwalającą na zdalną kontrolę wszystkich istotnych parametrów dotyczących zbiornika. Są to między innymi:

  • Dokładna rejestracja ilości paliwa, tankowań i załadunku zbiornika
  • Identyfikacja kierowcy przy pomocy karty zbliżeniowej
  • Identyfikacja pojazdu za pomocą klucza
  • Weryfikacja podanego przez użytkownika przebiegu kilometrów lub motogodzin
  • Wykrywanie „podwójnych” tankowań tj. do zbiornika innego niż ten zalogowany przez użytkownika
  • Opcja wyłączenia wyświetlania danych o tankowaniu dla poszczególnych kierowców lub pojazdów
  • Pomiar temperatury paliwa i otoczenia
  • Informowanie o ewentualnym przecieku lub uszkodzeniu zbiornika
  • Możliwość ustalenia przedziałów czasowych w których system ma prawo wydać paliwo

  Wszystkie informacje zebrane przez moduł MS Prime są wysyłane bezprzewodowo na internetowy portal klienta, jest on dostępny z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu (komputer, laptop smartfon i podobne). Więcej o module MS Prime i systemie możesz przeczytać TUTAJ

  przejrzyste warunki i bezproblemowa współpraca

  Wszystkie powyższe czynniki składają się na sukces naszych dystrybutorów na rynku. Nasza autorska, opatentowana technologia codziennie obsługuje tysiące klientów biznesowych i indywidualnych a dzięki najwyższej jakości komponentom ich paliwo pozostaje bezpieczne. Naszych klientów przeprowadzamy przez wszystkie etapy zakupu i użytkowania urządzenia a po Twojej stronie pozostaje jedynie skorzystać z poniższego kontaktu do naszych specjalistów.

  kontakt
  już tylko krok dzieli cię od oszczędzania

  Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

  32 389 25 79
  mikrostacje@eg.com.pl