Dystrybutory wyposażone w moduł zarządzania MS Prime

Do czego służy dystrybutor Mikrostacje.pl

Marka Mikrostacje.pl poza zbiornikami na paliwa płynne oraz systemami zarządzania oferuje również wolnostojące dystrybutory WDM-1 oraz WDM-2 (w zależności od wydajności układu dystrybucyjnego), służące do rozbudowy infrastruktury paliwowej w przedsiębiorstwie lub modernizacji już posadowionego zbiornika. Urządzenie podłączane jest do dowolnego typu zbiornika na olej napędowy, umożliwiając również podłączenie kilku zbiorników do jednego układu dystrybucyjnego.

Instalacja dystrybutora pozwala również na instalację modułu zarządzania paliwem MS Prime w zbiornikach uniemożliwiających jego bezpośredni montaż (zbiorniki podziemne, stalowe lub bez szafy dystrybucyjnej). Więcej o module MS Prime dowiesz się tutaj

Jest to też idealne rozwiązanie w przypadku konieczności przeniesienia miejsca poboru paliwa, bez konieczności przenoszenia całego zbiornika.

Dzięki zamknięciu kompletnego układu dystrybucyjnego bezpiecznie wewnątrz stalowego dystrybutora, zabezpieczonego zamkiem, nie tylko zwiększamy bezpieczeństwo Twojego paliwa ale również ułatwiamy konserwację urządzenia oraz ewentualne naprawy.

zbiornik połączony z dystrybutorem
Dystrybutor wolnostojący marki Mikrostacje.pl