Zdalnie monitoruj kto i kiedy wjechał na Twoją posesję

smartsite – inteligentny system
zarządzania bramami i monitoringiem

SmartSite to informatyczny system do zarządzania posesją – pozwala na modernizację lub instalacje bram wjazdowych / szlabanów ze zdalnym zarządzaniem za pomocą smartfona lub komputera.

 

jak to działa

Smart Site to rozwiązanie informatyczne pozwalające na zdalne monitorowanie i zarządzanie pracy szlabanów i kamer na Twojej posesji.

Wszystkie funkcje infrastruktury bezpieczeństwa Twojej posesji będą dostępne poprzez smartfon lub komputer, bez dodatkowego oprogramowania, w jednym internetowym portalu klienta.

Smart Site to elastyczne rozwiązanie które nie tylko pozwala łączyć różne elementy zabezpieczenia posesji, ale również umożliwia wykorzystanie już istniejących elementów infrastruktury – kamer, szlabanów, czytników RFID czy elektrozamków – do implementacji w ramach systemu.

Dzięki temu rozwiązaniu wszystkie urządzenia oraz akcesoria które już masz, uzyskują funkcjonalność zdalnego zarządzania z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Niczego nie musisz kupować aby system działał.

Poprzez internetowy portal możesz samemu zdalnie otwierać szlabany, lub tylko monitorować kogo i kiedy system automatycznie wpuścił na teren posesji, zdalnie sterujesz kamerami lub dajesz im możliwość autonomicznego śledzenia podejrzanych aktywności.

 

Zadzwoń pod 32 389 25 79 lub napisz na mikrostacje@eg.com.pl

a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

smart site – dla kogo

Parkingi

Duża rotacja pojazdów na posesji nie jest dla systemu Smart Site problemem, dzięki zdalnej obsłudze kamer i funkcji rozpoznawaniu osób, upewnisz się że na parkingu nie znajdują się osoby niepowołane.

Place budowy

System przypilnuje czy wszyscy pracownicy pojawili się na swoich stanowiskach oraz uniemożliwi wjazd czy wyjazd nieautoryzowanym pojazdom poza godzinami pracy.

Firmy

Dzięki rejestracji obecności, dzięki Smart Site możesz monitorować czas pracy nie tylko osób, ale również sprawdzać czy wszystkie pojazdy opuściły / wróciły do bazy na czas.

Obiekty rekreacyjne

Rejestracja czasu postoju lub obecności na terenie posesji może również służyć jako jednostka do rozliczeń za usługi.

System pracuje w pełni zdalnie i w czasie rzeczywistym, dlatego zarówno zarządzanie urządzeniami jak i podgląd z kamer otrzymujesz zaraz po kliknięciu myszką. Dzięki archiwizacji danych oraz logów, będziesz miał również dostęp do pełnej historii zdarzeń, podczas Twojej nieobecności.

kontakt
już tylko krok dzieli cię od korzystania ze smart site

Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

32 389 25 79
mikrostacje@eg.com.pl