Zbiorniki mobilne do przewozu i magazynowania oleju napędowego

O pojemnościach 250, 425, 600, 900l mobilne na On oraz adblue

Oferowane przez Mikrostacje.pl zbiorniki mobilne do przewozu i magazynowania paliw występują w wielu konfiguracjach w zależności od wymagań klienta. Podstawowym podziałem są zbiorniki na ON,  AdBlue oraz Combo (ON i Adblue w jednym zbiorniku). W zależności od pojemności zbiornik mobilny może zostać również wyposażony w system kontroli dystrybucji paliwa MS Prime.

Na skróty:

Zalety naszych zbiorników

Niezależnie czy wybierzesz wersję ON, AdBlue, Combo, z klasycznym układem dystrybucyjnym lub systemem zarządzania MS Prime – zapewniamy najwyższą jakość wykonania oraz wsparcie podczas całego cyklu użytkowania zbiornika, od zakupu, przez użytkowanie aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

10 lat gwarancji na płaszcz

Specjalna mieszanka tworzyw sztucznych płaszcza oraz jego grubość zapewnia zwiększoną wytrzymałość na warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Nie musisz martwić się o blaknięcie czy pękanie zbiornika.

R

2 lata gwarancji na układ

Zastosowanie markowych podzespołów oraz wydajnych filtrów gwarantuje bezproblemową pracę układu dystrybucyjnego.

Kompletna dokumentacja

Wraz ze zbiornikiem otrzymujesz szczegółową dokumentację techniczną zbiornika, ppoż, ADR, ochrony środowiska oraz inne wymagane dokumenty do przewozu ON.

Możliwość rozbudowy i mobilność

Nasze zbiorniki mobilne pozwalają na bezproblemowe i bezpieczne przewożenie i dystrybuowanie oleju napędowego oraz AdBlue. Dodatkowo, zbiorniki mobilne również można rozbudować o system kontroli MS Prime.

w

Wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne

Pomagamy nie tylko z zakupem i posadowieniem zbiornika. Pilnujemy również abyś był zadowolony z użytkowania podczas trwania ale też po zakończeniu okresu gwarancyjnego.

Z

Polski producent

Wybierając Mikrostacje.pl wybierasz w 100% krajowe przedsiębiorstwo. Wszystkie zbiorniki spełniają normę PN EN 13 341 oraz produkowane są pod nadzorem UDT.

wielozadaniowość i elastyczność

W zależności od wymaganej pojemności, zbiorniki mobilne mogą zostać skonfigurowane do przewozu:

on

W tym przypadku zbiornik posiada układ dystrybucyjny przystosowany do wydawania oleju napędowego. Dokumentacja zawiera wszystkie wymagane upoważnienia do przewozu ON po drogach publicznych.

  Adblue

   Zbiorniki na AdBlue posiadają układ specjalnie dedykowany do dystrybucji AdBlue.

   ON i Adblue

   Zbiorniki typu Combo posiadają wbudowane 2 wewnętrzne zbiorniki oraz 2 osobne układy dystrybucyjne – jeden do ON, drugi do Adblue.

    Niezależnie od wybranej wersji, użytkownik może wybrać zasilanie układu dystrybucyjnego na 12 / 24  lub 230 V. Pozwala to na podłączenie zbiornika i tankowanie po podłączeniu do gniazdka sieciowego lub pojazdu, za pomocą zainstalowanych klem akumulatorowych.

    Mapa posadowienia zbiorników na paliwa płynne

    Przewóz paliw a prawo

    Z marką Mikrostacje.pl nie musisz martwić się o aspekt prawny przewozu i dystrybucji paliw, zarówno na terenie Twojej firmy lub gospodarstwa, ale również na drogach publicznych. Masz pytania odnośnie przewozu paliw lub AdBlue ?

    Zadzwoń pod 607 780 508,  667 951 303 lub napisz na mikrostacje@eg.com.pl

    Przykładowe realizacje

    Dołącz do ponad 17 000 zadowolonych klientów marki Mikrostacje.pl. Dzięki naszemu profesjonalizmowi oraz najwyższej jakości produktów współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami w kraju, takimi jak Tauron, Grupa Azoty, JSW SA, Hyundai, Kia, Veolia, Kopex oraz liczne firmy komunalne i budowlane.

    Nie zapominamy również o klientach indywidualnych oraz gospodarstwach rolnych.

    System zarządzania paliwem

    Nasze zbiorniki można połączyć z systemem zarządzania MS Prime, zmieniając zbiornik w pełni funkcjonalną Mikrostację pozwalającą na zdalną kontrolę wszystkich istotnych parametrów dotyczących zbiornika. Są to między innymi:

    • Dokładna rejestracja ilości paliwa, tankowań i załadunku zbiornika
    • Identyfikacja kierowcy przy pomocy karty zbliżeniowej
    • Identyfikacja pojazdu za pomocą klucza
    • Weryfikacja podanego przez użytkownika przebiegu kilometrów lub motogodzin
    • Wykrywanie „podwójnych” tankowań tj. do zbiornika innego niż ten zalogowany przez użytkownika
    • Opcja wyłączenia wyświetlania danych o tankowaniu dla poszczególnych kierowców lub pojazdów
    • Pomiar temperatury paliwa i otoczenia
    • Informowanie o ewentualnym przecieku lub uszkodzeniu zbiornika
    • Możliwość ustalenia przedziałów czasowych w których system ma prawo wydać paliwo

    Wszystkie informacje zebrane przez moduł MS Prime są wysyłane bezprzewodowo na internetowy portal klienta, jest on dostępny z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu (komputer, laptop smartfon i podobne). Więcej o module MS Prime i systemie możesz przeczytać TUTAJ

    przejrzyste warunki i bezproblemowa współpraca

    Wszystkie powyższe czynniki składają się na sukces naszych zbiorników na rynku. Nasza autorska, opatentowana technologia codziennie obsługuje tysiące klientów biznesowych i indywidualnych a dzięki najwyższej jakości zbiornikom ich paliwo pozostaje bezpieczne. Naszych klientów przeprowadzamy przez wszystkie etapy zakupu i użytkowania zbiorników a po Twojej stronie pozostaje jedynie skorzystać z poniższego kontaktu do naszych specjalistów.

    kontakt
    już tylko krok dzieli cię od oszczędzania

    Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

    607 780 508

    667 951 303

    32 389 25 79
    mikrostacje@eg.com.pl