Najwyższa jakość usług

Jesteśmy dostawcą paliw płynnych od 1989 roku. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju

Dostawy paliw 24/7

Posiadając własną flotę nowoczesnych autocystern oraz dzięki współpracy z Orlen Paliwa oferujemy dostawy naszych produktów na terenie całego kraju 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Gwarantujemy również ekspresową realizację dostaw w maksymalnie 24 godziny od momentu zamówienia.

Najwyższa jakość paliw

Oferujemy paliwa wyłącznie z renomowanych terminali paliwowych, zapewniając najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwo prawne. Nasze produkty badane są w niezależnych laboratoriach a każda dostawa paliwa kończy się zlaniem próbki rozjemczej w obecności klienta – jest to zaplombowany kanister z tym samym paliwem które zostało załadowane do zbiornika. Próbka zabezpiecza klienta w razie uwag co do jakości paliwa.

Pełny monitoring dostaw

W dniu zamówienia otrzymujesz możliwość podglądu rzeczywistej pozycji cysterny z Twoim paliwem na mapie. Dzięki temu możesz dokładnie śledzić przebieg trasy Twojego zamówienia oraz uzyskać precyzyjną informację kiedy paliwo zostanie dostarczone

Pełna obsługa SENT

Oferujemy swoim klientom pomoc w realizacji obowiązków związanych z SENT lub możemy całkowicie przejąć czynności potrzebne do zamknięcia dostawy.

Automatyczne zarządzanie paliwem w firmie

Będąc zarówno renomowanym dostawcą paliw płynnych jak i producentem technologii do zarządzania paliwami, możesz zlecić nam zarządzanie paliwem w Twoim przedsiębiorstwie. Paliwo będzie automatycznie zamawiane gdy osiągnie odpowiednio niski stan w zbiorniku oraz  otrzymasz szczegółowe raporty na temat kto, gdzie, kiedy oraz do jakiego pojazdu tankował paliwo, jaki jest jego faktyczny stan w zbiorniku, czy dochodziło do jakichkolwiek nadużyć oraz wiele więcej.