hurtowa sprzedaż paliw płynnych

olej napędowy b0 i b7
z dostawą

Hurtowe dostawy oleju napędowego to podstawowa branża naszego przedsiębiorstwa, dzięki ugruntowanej, 31-letniej pozycji na krajowym rynku osiągnęliśmy pozycję jednego z czołowych dostawców ON. Sprawdź dlaczego warto postawić na nasze paliwa.

 

hurtowy odbiór paliw

Nie musisz być wielkim przedsiębiorstwem aby skorzystać ze wszystkich korzyści wynikających z hurtowego odbioru paliw płynnych. Dostarczamy już od 3000 litrów na terenie całego kraju oraz ilości mniejsze na terenie woj. śląskiego.

Paliwo prosto pod Twoje drzwi

Dzięki odbiorom hurtowych ilości ON nie musisz już wysyłać swoich kierowców oraz pojazdów na detaliczne stacje paliw. Ograniczając czas podczas którego samochody nie pracują – oszczędzasz. Dodatkowo, własny zbiornik na ON wraz z dostawami znacząco ogranicza nadużycia w firmie.

Hurtowe ceny paliw

Odbierając paliwa hurtowo możesz być pewien że cena ON będzie zdecydowanie bardziej atrakcyjna niż na detalicznych stacjach. Masz również możliwość magazynowania taniej zakupionego paliwa na czas gdy jego ceny naturalnie rosną.

Zabezpieczenie prawne

Wybierając Ekopol Górnośląski Holding wybierasz paliwo w 100% zabezpieczone prawnie. Możesz być pewien że odbierany produkt pochodzi z legalnego źródła.

Z

Najwyższa jakość

Nasze paliwa pochodzą wyłącznie z autoryzowanych i sprawdzonych terminali, oferujących produkt spełniający wszystkie rygorystyczne normy jakościowe.

w

Łatwość zamówień i monitoring dostaw

Dostarczamy paliwa 24/7 a wszystkie nasze cysterny objęte są monitoringiem GPS do którego Ty otrzymasz dostęp – abyś dokładnie wiedział gdy w tym momencie znajduje się Twoje paliwo. Dodatkowo, nasz autorski program EG SENT automatycznie wypełni za ciebie obowiązki odbiorcy paliw w myśl ustawy SENT.

Ekspresowa obsługa i realizacja

Dysponujemy ponad 400 nowoczesnymi cysternami na terenie całego kraju, a nasza profesjonalna obsługa dopilnuje aby paliwo dotarło do ciebie w mgnieniu oka.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Współpracujemy nie tylko największymi przedsiębiorstwami na terenie całego kraju, takimi jak Tauron, JSW SA, Kopex, Veolia, KIA czy Grupa Azoty, ale również z małymi i średnimi firmami, gospodarstwami rolnymi oraz klientami indywidualnymi. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i wkrocz w świat hurtowych paliw płynnych wraz z Ekopolem Górnośląskim Holding SA oraz marką Mikrostacje.pl.

Dostawy paliw płynnych

Jak wygląda procedura zamówienia paliwa egh sa ?

To nic prostszego, poprowadzimy Cię krok po kroku przez wszystkie etapy zamówienia oraz pomożemy w realizacji wszystkich przepisów prawnych związanych z odbiorem paliw płynnych. Umów się na niezobowiązujące spotkanie w Twojej siedzibie, rozmowę telefoniczną lub spotkanie zdalne online a nasi przedstawiciele wytłumaczą Ci wszystkie aspekty związane z dostawami ON.

Gdy zostaniesz klientem EGH SA oraz (opcjonalnie) marki Mikrostacje.pl – decydując się na zbiornik do magazynowania paliw z systemem zarządzania. Do zamówienia produktu wystarczy krótki telefon lub wiadomość email, całą pozostałą procedurę oraz założenia SENT zostaną wypełnione przez nas.

 

Zadzwoń pod 32 389 25 79 lub napisz na mikrostacje@.eg.com.pl

a odpowiemy na wszystkie pytania związane z odbiorem paliw.

Współpracujemy z fachowcami

Dzięki naszej ugruntowanej pozycji na rynku, współpracujemy z największymi koncernami oraz terminalami paliwowymi w kraju. To gwarancja najwyższej jakości i bezproblemowej pracy Twoich pojazdów, zasilanych naszymi paliwami.

Wszystkie nasze dostawy paliw monitorowane są w czasie rzeczywistym za pomocą technologii GPS, dlatego dokładnie śledzimy całą trasę cystern od momentu poboru paliwa z terminala aż po załadunek Twojego zbiornika – a Ty masz do tego wgląd, wraz z przewidywanym czasem dostawy oraz podstawowymi informacjami na temat konkretnego pojazdu i kierowcy. Dodatkowo, jeżeli połączysz nasze dostawy z dwupłaszczowym zbiornikiem na ON marki Mikrostacje.pl i systemem MS Prime, Twoje paliwo będzie zamawiane i kontrolowane w całości automatycznie, zarządzając kompleksowo całą gospodarką paliwową w Twojej firmie czy gospodarstwie.

przejrzyste warunki i bezproblemowa współpraca

Bez kruczków, ukrytych zapisów i podobnych – tak wygląda współpraca z Ekopolem Górnośląskim Holding SA. Naszą współpracę opieramy na krótkiej i niezobowiązującej umowie, wypełniając jedynie założenia prawne obowiązkowe w kraju. Do do Ciebie należy ostateczna decyzja którą ofertę cenową wybierasz konkretnego dnia.

kontakt
już tylko krok dzieli cię od oszczędzania

Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

32 389 25 79

mikrostacje@eg.com.pl