Gwarancja jakości paliw – przeczytaj dlaczego wybrać markę Mikrostacje.pl

Spółka Ekopol Górnośląski Holding S. A. od lat dba o najwyższą jakość oferowanych produktów. Dlatego, sprzedawane przez nas paliwa płynne, magazynowane w krajowych bazach paliwowych, pochodzą tylko i wyłącznie z największych rafinerii na świecie. Współpracujemy z takimi koncernami jak: PKN Orlen, Lotos, BP czy Slovnaft.

Ekopol Górnośląski Holding S.A., gwarantuje dostarczenie paliwa z terminalu do  klienta, najnowocześniejszym sprzętem technicznym, wyposażonym w system monitorowania przebytej trasy, z dodatkowo ubezpieczonym ładunkiem.

Podczas każdej dostawy zostaje pobrana próbka rozjemcza, która zostaje zaplombowana przez naszego pracownika, a następnie pozostawiona u klienta. W razie jakichkolwiek wątpliwości, co do jakości, klient ma prawo udać się z przedstawicielem naszej firmy do laboratorium, w celu przeprowadzenia szczegółowego badania nad jakością dostarczonego przez naszą firmę paliwa. Każdorazowy odbiór paliw udokumentowany zostaje atestem oraz listem przewozowym, na których znajdują  się wszystkie wymagane parametry.

Powyższy proces gwarantuje klientowi otrzymanie paliwa spełniającego najwyższe światowe normy jakościowe.

 

Gwarancja jakości paliw - powrót do strony głównej