Innowacyjne podejście do fotowoltaiki

parkingowe
zadaszenia fotowoltaiczne

Solidna, stalowa konstrukcja, zadaszona modułami fotowoltaicznymi pozwala na korzystanie z energii odnawialnej wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na klasyczną instalację gruntową lub dachową.

 

zalety naszego rozwiązania

MikroSunBOX to nie tylko panele fotowoltaiczne – to innowacyjne rozwiązanie które możesz połączyć z innymi usługami marki Mikrostacje.pl, uzyskując dostęp do monitorowania i zarządzania Twojej produkcji i zużycia energii.

EKO-nowoczesny wizerunek

MikroSunBOX to nowoczesne i estetyczne podejście do tematu fotowoltaiki dające Twojej firmie lub gospodarstwu dodatkowe, zadaszone miejsce parkingowe.

0

Mobilność i elastyczność

Nasze zadaszenia możesz posadowić praktyczne w dowolnym miejscu a my jako ich producent, możemy ją dostosować idealnie do Twoich potrzeb – również z możliwością rozbudowy instalacji.

Minimum formalności i atrakcyjne finansowanie

Pomożemy Ci w procedurze ekspresowego posadowienia wiaty i uzyskania korzystnego finansowania o którym przeczytasz w dalszej części strony.

Możliwość rozbudowy

MikroSunBOX możesz stosować zarówno jako niezależne urządzenia jak i część technologii Mikrostacje.pl – łącząc zarządzanie energią i paliwami płynnymi.

w

Wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne

Pomożemy Ci nie tylko z posadowieniem zadaszenia ale również zapewniamy serwis 24/7 oraz wsparcie techniczne i informatyczne.

Z

Lekka i wytrzymała konstrukcja

Nasz produkt to przede wszystkim bezpieczne rozwiązanie innowacyjnego korzystania z fotowoltaiki, otrzymujesz wszystkie niezbędne certyfikaty oraz dokumentację.

wybierając mikroSunBOX stawiasz na profesjonalistów

Jesteśmy przedsiębiorstwem technologicznym, notowanym na giełdzie papierów wartościowych New Connect, posiadającym wieloletnie doświadczenie w tworzeniu systemów kontroli oraz zarządzania.

Lata na rynku

Zwrotu kosztów instalacji

Zadowolonych klientów i użytkowników naszych systemów

jak posadowić Twój mikrosunbox

To nic prostszego, poprowadzimy Cię krok po kroku przez wszystkie etapy posadowienia instalacji, pomożemy w obliczeniu wymaganej mocy zadaszenia, przekażemy odpowiednią dokumentację oraz dopilnujemy abyś był zadowolony z użytkowania nie tylko w okresie gwarancyjnym ale również po jego zakończeniu.

 

Zadzwoń pod 32 389 25 79 lub napisz na mikrostacje@eg.com.pl

a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Przykładowe zastosowania i modele podstawowe

Na parkingu, na podjeździe lub na terenie gospodarstwa, pomożemy Ci optymalnie wykorzystać dostępne miejsce na Twojej posesji dzięki naszym zadaszeniom 1 i 2 stanowiskowym. Jeżeli znasz już pełny zakres usług technologii Mikrostacje.pl i korzystasz z technologii Mikrostacje.pl – pamiętaj że pod zadaszeniem możesz również magazynować swoje dwupłaszczowe zbiorniki na olej napędowy.

Jeżeli wymiary modeli podstawowych nie odpowiadają Twoim wymaganiom – możemy dowolnie zmodyfikować MikroSunBOX dla Ciebie.

Finansowanie

Jak w przypadku każdego innego przedsiębiorstwa, możesz wybrać finansowanie gotówką lub wzięcie urządzenia w leasing. To co nas wyróżnia to innowacyjne finansowanie poprzez zużycie oleju napędowego lub korzystanie z innych usług technologii Mikrostacje.pl – jak to wygląda ?

To proste, wybierz jeden z innych produktów marki Mikrostacje.pl – odbiór paliw płynnych, dwupłaszczowy zbiornik do magazynowania ON lub jeden z naszych systemów zarządzania a my nagrodzimy naszą współpracę. Dzięki temu MikroSunBOX możesz otrzymać nawet za 1 zł !

Jeżeli połączysz swój MikroSunBOX z technologią Mikrostacje.pl – otrzymasz dostęp do zdalnego monitorowania i zarządzania pracą Twojej fotowoltaiki i zużyciem energii, wszystko online w czasie rzeczywistym z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.

pełna dokumentacja i przejrzyste warunki

Zapewniamy komplet dokumentów wymaganych do posadowienia i korzystania z Twojego zadaszenia MikroSunBOX a zarówno konstrukcja jak i poszczególne komponenty objęte są gwarancją.

zaufanie i sprawdzone komponenty

Markowe podzespoły, kompleksowa obsługa i profesjonalizm to nasz przepis na sukces i współpracę z największymi przedsiębiorstwami w kraju. Pamiętaj że im więcej rozwiązań Mikrostacje.pl wybierzesz, tym więcej zyskasz !

Tauron
Arcelor Mittal
Grupa Azoty
Veolia
KIA

kontakt
już tylko krok dzieli cię od oszczędzania

Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

32 389 25 79
mikrostacje@eg.com.pl