Opracowana w całości przez Ekopol Górnośląski Holding S.A. technologia mikrostacje.pl to innowacyjny system zarządzania i kontroli gospodarką paliwową oraz flotą samochodową, parkiem maszyn, kierowcami i operatorami.  Na podstawie opinii i wyliczeń naszych klientów oraz doświadczeniu, jakie zdobyliśmy będąc na rynku od 1989 roku, firmy korzystające z systemu mikrostacje.pl , zmniejszyły swoje wydatki  związane z gospodarką paliwową nawet o 30%. Dzięki systemowi, użytkownik zyskuje niemalże nieograniczone możliwości monitorowania większości procesów związanych z zakupem paliwa, tankowaniem oraz eksploatacją pojazdów.

Głównym elementem całego systemu jest moduł MS Prime. Urządzenie w połączeniu ze zbiornikiem dwupłaszczowym, portalem internetowym oraz rejestratorem Ekopol BlackBox, tworzy całość systemu mikrostacje.pl. Dzięki niezwykłej elastyczności systemu, przedsiębiorstwo może dostosować technologię do własnych potrzeb i profilu swojej działalności. W zależności od potrzeb klienta, nasza firma oferuje dowolną konfigurację produktów.

Ponadto, logując się na portal klienta, użytkownik, uzyskuje pełen dostęp do wszystkich analiz, zestawień i raportów, aktualizowanych na bieżąco po każdej czynności, związanej z użyciem systemu mikrostacje.pl.

Przykładowymi informacjami dostępnymi po zalogowaniu są:

– Raporty spalania, tankowań i przepałów – wiesz dokładnie ile paliwa zużywają Twoi kierowcy i samochody oraz czy tankowanie przebiega prawidłowo.

– Raporty obszarów i akcji – możesz sprawdzić gdzie są Twoje maszyny i czy wykonują pracę tylko w wyznaczonym dla nich miejscu. Dodatkowo, system może od razu poinformować Cię np. czy drzwi naczepy były zamknięte całą przez całą trasę, czy śmieciarka pracowała poza wyznaczonymi posesjami lub czy kiper wywrotki został użyty poza placem budowy.

– Generowanie kart drogowych – dzięki możliwości tworzenia dokumentów, na podstawie danych przekazywanych przez system, możesz tworzyć karty drogowe, zestawienia i analizy, jednym kliknięciem myszki, w dowolnym miejscu na świecie.

Skontaktuj się z naszymi handlowcami aby umówić się na prezentację systemu lub przetestuj technologię w Twoim przedsiębiorstwie.