Serwis 24/7

Podstawą sukcesu technologii Mikrostacje.pl jest między innymi szybki i sprawny serwis zbiorników, zarówno tych z prostymi układami dystrybucyjnymi jak i wyposażonymi w zaawansowane systemy zarządzania, takie jak moduł MS Prime. Jako holding dystrybuujący paliwa płynne oraz wyroby hutnicze wiemy jak ważna jest ciągłość pracy maszyn i pojazdów. Dlatego postawiliśmy sobie cel stworzenia serwisu gotowego do pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Marka Mikrostacje.pl oferuje serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny zbiorników dwupłaszczowych do magazynowania oleju napędowego na terenie całego kraju. Posiadamy specjalnie przygotowane pojazdy serwisowe oraz personel mogący wykonać naprawy lub wymiany pomp paliwa, węży dystrybucyjnych, pistoletów nalewowych, analogowych i cyfrowych liczników przepływu paliwa, systemów Spillstop, rejestratorów wycieku paliwa oraz innych elementów zbiorników. Zachęcamy również do zapoznania się z usługą modernizacji dowolnego typu zbiornika na ON, zamieniając go w pełni funkcjonalną mikrostację wyposażoną w moduł zarządzania dystrybucją paliw MS Prime (o którym więcej możecie Państwo przeczytać TUTAJ).

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego:

 

Jesteś już Klientem marki Mikrostacje.pl i pragniesz zgłosić serwis lub awarię zbiornika ? Skontaktuj się z nami:

Od Pon. do Pt. w godzinach od 8:00 do 16:00 – tel. 32 389 25 54

Od Pon. do Pt. w godzinach od 16:00 do 8:00 oraz w soboty i niedziele – kom. 607 868 855

Wiadomość email 24/7 – serwis.techniczny@eg.com.pl

Masz zbiornik innego producenta i interesuje Cię serwis lub instalacja systemu zarządzania ?

Od Pon. do Pt. w godzinach od 8:00 do 16:00 – tel. 32 389 25 79

Wiadomość email 24/7 – paliwa@eg.com.pl

Zadzwoń i poznaj szczegóły oferty

Moduł mikrostacje do zarzadzania i monitorowania paliwa - serwis oraz modernizacje zbiornikówSystem zarządzania Mikrostacje.pl otwiera możliwość modernizacji każdego zbiornika tak abyś miał pełną kontrolę nad dystrybucją i monitorowaniem paliwa.

Liczniki cyfrowe do zbiorników na ONNajnowocześniejsze liczniki cyfrowe pozwalające na monitorowanie zużycia paliwa.

liczniki mechaniczne do zbiorników na ONWytrzymałe i łatwe w montażu klasyczne liczniki analogowe do kontrolowania tankowań.

Pistolety mechaniczne i automatyczne do paliwaStandardowe akcesoria do dystrybucji paliw płynnych m.in pistolety automatyczne o różnej przepustowości, węże paliwowe.

Filtry paliwaFiltry oraz separatory dbające o najwyższą jakość tankowanego paliwa oraz usuwające niebezpieczne zanieczyszczenia.

Pulsery - serwis i montaż urządzeń mierzących przepływ paliwaPompy oraz urządzenia monitorujące i wspomagające dokładność tankowań.

Gotowe proste systemy dystrybucyjne do ONW pełni funkcjonalne proste dystrybutory do umieszczenia na większość typów zbiorników.

Maty wychwytujące zwiększające bezpieczeństwo i higienę pracy ze zbiornikami na ONAkcesoria zwiększające bezpieczeństwo, higienę i ekologię pracy. Maty wychwytujące, palety do beczek i inne.

Systemy alarmujące oraz czujniki do zbiorników na paliwaSystemy czujników oraz alarmy do zwiększenia bezpieczeństwa pracy. Systemy przeciwprzelewowe, czujniki poziomu paliwa, sygnalizatory wycieku.

Powrót na stronę Mikrostacje.pl